Spoštovani starši,

v tednu od 1. do 7. oktobra bo potekal TEDEN OTROKA. Na šoli smo se odločili, da ga bomo obeležili z dejanjem dobrodelnosti.

Na žalost živimo v času, ko je veliko družin v finančni stiski, vam pa se morda v omarah nabirajo oblačila in obutev, ki so jih otroci prerasli ali jih več ne potrebujejo. Vabimo vas k dobrodelni akciji zbiranja otroških oblačil in obutve.

Zbiranje bo potekalo od 1. do 5. 10. 2018. Zbirali bomo otroška oblačila in obutev za jesen in zimo. V tednu otroka lahko prinesete oblačila in obutev v učilnico angleščine ali jih pustite pri mizi dežurnega učenca.

Oblačila se bodo podarila dobrodelni organizaciji, ki jih bo posredovala socialno ogroženim otrokom. Zato lepo prosimo, da so oblačila in obutev čista in cela.

Spomladi bomo organizirali tudi zbiranje poletnih oblačil in obutve, tako da vas naprošamo, da tokrat darujete samo jesensko in zimsko garderobo.

Hvala za vsak vesel otroški obrazek, ki ga boste pričarali s svojim dejanjem.

Šolska skupnost OŠ Pirniče

(Skupno 77 obiskov, današnjih obiskov 1)