Šolska knjižnica je namenjena vsem učencem, učiteljem in strokovnim delavcem šole. V šolski knjižnici vsi obiskovalci upoštevamo knjižnični red

Urnik izposoje je napisan na vratih knjižnice in velja za celo šolsko leto, ogledate si ga lahko tudi na tej povezavi Urnik izposoje v šolskem letu 2024/2025.

Knjižnica je izjemoma zaprta, kadar je knjižničarka odsotna zaradi nadomeščanj odsotnih učiteljev ali spremstva učencev na dnevih dejavnosti.

Bralna značka v šolskem letu 2024/2025

Na današnji DAN ZLATIH KNJIG (17. 9.) se pričenja BRALNA ZNAČKA. Že več kot 60 let je minilo, odkar so prvič podelili BRALNE ZNAČKE. Ponosni smo, da spodbujanje za branje dobrih knjig še vedno traja in traja. Ljubezni do branja ne more uničiti prav nič – ravno nasprotno. Zato ne pozabimo na besede, ki jih je izrekel Tone Pavček: »Če ne bomo brali, nas bo pobralo.”

Priporočilne sezname si lahko ogledate tukaj Bralna značka v 2024/2025 . Vsi lepo povabljeni, da se pridružite veliki družini bralk in bralcev!

Barbara Kavčič, šolska knjižničarka

(Skupno 4.567 obiskov, današnjih obiskov 1)