Dodatni in dopolnilni pouk za učence od 6. do 9. razreda se bosta izvajala glede na potrebe učencev po predhodnem dogovoru z njimi. Tako se bo časovna razporeditev teh ur lahko tudi tedensko spreminjala.
Šolski zvonec 2023/2024
URA | ČAS |
predura | 7.30 – 8.15 |
1. ura | 8.20 – 9.05 |
2. ura | 9.10 – 9.55 |
3. ura | 10.20 – 11.05 |
4. ura | 11.10 – 11.55 |
5. ura | 12.00 – 12.45 |
6. ura | 12.50 – 13.35 |
7. ura | 13.50 – 14.35 |
8. ura | 14.40 – 15.25 |
Fleksibilni urnik v 2023/2024
1. ocenjevalno obd. | 2. ocenjevalno obd. | ||
PREDMET | UČITELJ | PREDMET | UČITELJ |
6. B GOS (3 ure) | Lucija Malovrh Žontar (Neva Lesica) | 6. A GOS (3 ure) | Lucija Malovrh Žontar (Neva Lesica) |
6. A LUM (2 uri) | Bojana Glavan | 6. B LUM (2 uri) | Bojana Glavan |
7. B TIT (2 uri) | Barbara Homar | 7. A TIT (2 uri) | Barbara Homar |
7. A LUM (2 uri) | Bojana Glavan | 7. B LUM (2 uri) | Bojana Glavan |
8. B TIT – 1. sk. (2 uri) | Barbara Homar | 8. B TIT – 2. sk. (2 uri) | Barbara Homar |
8. A LUM (2 uri) | Bojana Glavan | 8. A TIT (2 uri) | Barbara Homar |
8. B GUM (2 uri) | Ema Gortnar | 8. B LUM (2 uri) | Bojana Glavan |
9. B GUM (2 uri) | Ema Gortnar | 9. A GUM (2 uri) | Ema Gortnar |
9. A LUM (2 uri) | Bojana Glavan | 9. B LUM (2 uri) | Bojana Glavan |
SLJ 9. r (5 ur tedensko) | Katarina Grabnar, Tadeja Klun Lenarčič | SLJ 9. r (4 ure tedensko) | Katarina Grabnar, Tadeja Klun Lenarčič |
SLJ 8. r (3 ure tedensko) | Katarina Grabnar, Barbara Kavčič | SLJ 8. r (4 ure tedensko) | Katarina Grabnar, Barbara Kavčič |
LS3 (2 uri) | Bojana Glavan | NPH (2 uri) | Lucija Malovrh Žontar (Neva Lesica) |
SPH 7 (2 uri) | Lucija Malovrh Žontar (Neva Lesica) | NTE 4., 5., 6. r (2 uri) | Marija Ločniškar |
LS1 (2 uri) | Bojana Glavan | ||
SPH 8 (2 uri) | Lucija Malovrh Žontar (Neva Lesica) | ||
RaPKUHPEČ7.r (9-krat 2 uri) | Lucija Malovrh Žontar (Neva Lesica) | RaPKUHPEČ6.r (9-krat 2 uri) | Lucija Malovrh Žontar |
RaPSLA 4.A (5-krat 2 uri) | Lucija Malovrh Žontar (Neva Lesica) | RaPSLA 5.A (4-krat 2 uri) | Lucija Malovrh Žontar (Neva Lesica) |
RaPSLA 4.B (5-krat 2 uri) | Lucija Malovrh Žontar (Neva Lesica) | RaPSLA 5.B (4-krat 2 uri) | Lucija Malovrh Žontar (Neva Lesica) |
RaPVORAČ 3.r (1 ura) | Samo Piuzi | RaPVORAČ 2.r (1 ura) | Samo Piuzi |
RaPVORAČ4.A (1 ura) | Samo Piuzi | RaPVORAČ 4.B (1 ura) | Samo Piuzi |
RaPVORAČ5.r (1 ura) | Samo Piuzi | IND-3Dmod2 – 6.,7.r (1 ura | Barbara Homar |
IND-LIK 6.- 9.r (2 uri) | Bojana Glavan | ||
IND-3Dmod1 – 8.,9.r (1 ura) | Barbara Homar |
Izbirna predmeta šport za sprostitev in šport za zdravje se bosta izvajala po sklopih po predhodni najavi učiteljev športa.
Oznake za obvezne in izbirne predmete
Kratice za interesne dejavnosti in RaP