Spoštovani starši,

najprej se vam iskreno zahvaljujemo za odličen odziv pri jesenski dobrodelni akciji zbiranja otroških oblačil in obutve. Veseli smo, da vam ni vseeno in da ste s svojim aktivnim sodelovanjem marsikateremu otroku polepšali zimsko veselje.

Zaradi zelo uspešne jesenske dobrodelne akcije, smo se odločili, da bomo dobrodelno akcijo ponovili. Prosimo vas, da med »spomladanskim čiščenjem« in po omarah poiščete  oblačila in obutev, ki so jo otroci prerasli ali je več ne potrebujejo.

Zbirali bomo otroška oblačila in obutev za pomlad in poletje. Oblačila in obutev lahko prinesete v učilnico angleščine ali jih pustite pri mizi dežurnega učenca. Zbiranje oblačil in obutve bo potekalo od 5. do 12. 4. 2019.

Zbrano garderobo bomo podarili dobrodelni organizaciji, ki jo bo posredovala socialno ogroženim otrokom. Zato lepo prosimo, da so oblačila in obutev čista in cela.

Hvala za vsak vesel otroški obrazek, ki ga boste pričarali s svojim dejanjem.

Šolska skupnost OŠ Pirniče