Spoštovani vsi zbrani, en lep večer vam privoščim.

Zelo smo veseli, da ste prišli v našo družbo v tako velikem številu, na dobrodelni koncert, ki smo ga pripravili otroci in zaposleni v pirniški osnovni šoli.

No, čisto sami tega ne bi zmogli, zato smo za pomoč poprosili domače mojstre luči, slike in zvoka, to so vsi očetje naših učenk in učencev, eden od mojstrov je pa moj sovaščan iz cerkljanske občine.

Hvala vam, spoštovani g. Dejan Žura, g. Gregor Smrdelj, g. Rok Planinc, g. Uroš Vovk, g. Vido Frantar, g. Aljaž Žepič in g. Blaž Hafner za to, da ste nam bili pripravljeni brezplačno omogočiti profesionalno ozvočenje, sliko, nešteto odtenkov svetlobnih efektov, tako velik ekran…

Iskrena hvala vsem, ki ste pomagali pripraviti prireditveni prostor, vsem, ki ste postavili stole, oder, go. Bojani Glavan in vsem učencem, ki ste oder olepšali s svojimi izdelki, hvala pripravljalni ekipi: go. Katarini Grabnar, go. Emi Gortnar in g. Tomažu Ogrizku, hvala kuharici Simoni za pripravljeno sladko dobrodošlico. Iz srca hvala vsem nastopajočim, ki boste s svojim nastopom pokazali dobroto svojega srca. Ujeli smo vas kot sijoče zvezde v naše dlani, hvala, da ste pripravljeni deliti z nami sadove svojih talentov in truda, ki je vložen v prav vsak nastop.

Nocoj nikakor ne moremo spregledati posebnih gostov, ki so nas počastili s svojim obiskom. Dobrodošli med nami, g. Borut Pahor, nekdanji predsednik naše lepe domovine Slovenije, lep pozdrav tudi vaši svetovalki go. Alji Brglez. Veseli smo, da je med nami tudi podžupanja ga. Mojca Murnik in g. župnik Blaž Jezeršek.

G. Pahor, če bi želel nastopajočim ob začetku izreči kaj spodbudnega, vas vabim na oder.

Hvala vam, dragi naši obiskovalci, za vse prostovoljne prispevke, ki ste jih ali pa jih še boste podarili Šolskemu skladu OŠ Pirniče, z zbranimi sredstvi bo, tudi zaradi vaše dobrote, dolgoletna želja pirniške mladine po osvežitvi šolske avle, končno lahko uresničena.

Dragi otroci, sedaj imate pa vi besedo, radi vam bomo prisluhnili!

Deklamacija Prešernove Zdravljice, učenci 1. in 9. razreda
Naša voditelja Nejc in Vid
“Divja kri” Ansambla Vandrovci v izvedbi Luka in Lovra
Najmlajši plesalec, prvošolec Gal
Ples tretješolcev: Žiga, Tristan Leo in Albert Valter v elementu
Eva z ravnateljico štiriročno
Pianistka Izabela
Otroški pevski zbor 1. razreda
Četrtošolci Tia, Manca, Val in Mark v plesnem elementu
Petošolke Tajda, Tara in Vita – “Girls power”
Formacija 18 šestošolcev – “Flowers girls and a boy”
Kitaristka Janina
Milla je zapela “Za Slovenijo živim!”
Nejin solo ples
“Drzne štiri” Ula, Nika, Sara in Tina
Eva pri izvedbi pesmi “Flowers”
Naj in Slakov “Čebelar”
Pianist Nace
Violinistka Lara
Učitelj Tomaž
Pevski zbor pirniških učiteljic
Viktoria Ana pleše na glasbo “Imagine”,….
…. Gloria Paulina pa ob skladbi “If may friends could see me now”
Tadej – naš mladinski svetovni prvak v break dancu
Harmonikaš Gal
Otroški pevski zbor 2. – 5. r
Mladinski pevski zbor
Skupna pesem “Dan ljubezni” za slovo…
Hvaležni smo za obisk vsem našim poslušalcem!

Iskrena hvala tudi za vse prostovoljne prispevke, ki ste jih v znesku 2.402,33€ darovali v Šolski sklad OŠ Pirniče!

(Skupno 839 obiskov, današnjih obiskov 2)