Učenci in učitelji sporočajo, da so srečno prispeli v CŠOD Kočevje.

Učenci o dogajanju v šoli v naravi takole poročajo (sreda, 6. 4. 2022):

Po prihodu v CŠOD Jurček smo se najprej namestili v sobe, pojedli kosilo in se sprehodili skozi mesto in si ogledali Rudniško jezero. Zvečer smo imeli spoznavni večer. Naslednji dan smo odšli dopoldan na gozdno učno pot, kjer smo iskali sledi živali (njihove stopinje, iztrebke, bivališča …), popoldan pa smo se odpravili na reko Rinžo s kanuji. Zvečer smo na nočnem pohodu z lučkami spoznavali ozvezdja.

Naslednje jutro smo šli na lov na lisico, popoldan pa smo imeli lokostrelstvo, kolesarski poligon ter zasluženi sladoled v centru Kočevja. Zvečer je bil kviz Pokaži, kaj znaš. Jutri se nam obeta obisk kraške jame in popoldan daljši pohod, zvečer pa srečelov in disko zabava. Če bo do petka vreme zdržalo, bomo odšli tudi v kočevski pragozd, ki se ga vsi zelo veselimo.

Res se imamo fino in kar ne moremo verjeti, kako zelo hitro nam mineva čas.

Učenci 4. a in b razreda

(Skupno 441 obiskov, današnjih obiskov 1)