V sklopu teme “Pišem z roko, ker…” objavljamo poročilo dosedanjega dela. Ogledate si ga lahko v živo na razstavi v avli naše šole ali pa preko spodnje spletne povezave. Hvala kooridnatorici go. Tadeji Klun Lenarčič, vsem ostalim sodelujočim učiteljicam in učiteljem, še posebej me pa veseli, da so se pri obravnavi teme in oblikovanju razstave v tako velikem številu pridružili naši učenke in učenci!

V času Medvoškega kulturnega festivala “Legende med vodami”, ki je potekal v času od 13. – 24. maja 2022 je bil delček naše šolske razstave v okvirju Tedna pisanja z roko 2022 predstavljen tudi v Kulturnem domu Medvode. Tam je ob otvoritvi razstave nastal tudi prispevek Televizije Medvode, ki si ga lahko ogledate na tej povezavi: