OŠ Pirniče organizira 18. 2. 2019 ob 18.00 za starše učencev v avli šole predavanje z naslovom ‘S sodelovanjem do sreče in znanja’.

Predavala bo dr. Katarina Kompan Erzar.

Predavateljica predava na Fakulteti za psihoterapevtsko znanost Univerze Sigmunda Freuda, na Pedagoški fakulteti v Ljubljani in na Teološki fakulteti v Ljubljani (docentka za zakonsko in družinsko terapijo). Na področju socialnega varstva je samostojna svetovalka, supervizorka z licenco ter članica Sekcije supervizorjev pri Socialni zbornici Slovenije. Raziskuje in objavlja s področja odnosov, dela z ljudmi, družine in navezanosti. S predstavitvami je aktivno sodelovala na mednarodnih konferencah v New Orleansu, Montrealu, Glasgowu, Berlinu, Atenah, Baltimoru in Portorožu.

Zelo odmevne so njene knjižne objave, v katerih je predstavila moderno vzajemno čustveno razumevanje odnosov in nevrobiološke vidike čustvovanja: Odkritje odnosa, Skrita moč družine, Ljubezen umije spomin, Med dvema ognjema in Teorija navezanosti.

(Skupno 185 obiskov, današnjih obiskov 1)