Spoštovani,

poletje in čas brezskrbnosti bodočih srednješolcev se hitro približujeta, kar nemalokrat s seboj prinese tudi nespametne odločitve. Te so pogosto povezane s pitjem alkohola med mladostniki.

Ker želimo starše opremiti s konkretnimi nasveti, kako se lahko s svojim otrokom pogovorijo o tovrstni problematiki in kako naj se odzovejo v kritičnih situacijah, smo Zavod VOZIM v sodelovanju z Zavarovalnico Triglav pripravili delavnico:
(Zlo)raba alkohola – nasveti za komunikacijo med starši in mladostniki, ki bo v torek, 21. maja 2019 ob 16.30 uri v digitalnem centru Triglav Lab, na Dunajski cesti 20, v Ljubljani.

Verjetno ste se že sami večkrat spraševali …

• Kako se z mladostnikom pogovorim o problematiki pitja alkohola?
  • Kje in na kakšen način naj postavim meje?
  • Kako naj se odzovem, ko se otrok vrne z zabave pod vplivom alkohola?
Na ta in podobna vprašanja vam bodo odgovorili strokovnjaki. Svoja znanja in izkušnje vam bodo predali:
  • dr. Maja Roškar, Nacionalni inštitut za javno zdravje
  • Nino Batagelj, Zavod VOZIM
  • mag. Sanja Kranjc, Ljubeči odnosi

Za brezplačno udeležbo na delavnici se prijavite na lab@triglav.si. Več o delavnici lahko preberete tudi na portalu Vse bo v redu.

Vabljeni!