Knjižnica Medvode sporoča, da se v Tednu otroka začenja že šesta sezona projekta Medvoška knjižna transverzala.

Osnovnošolci bodo zopet zbirali žige v namenski kartonček z opravljanjem nalog v treh sklopih: 1. Moja največja želja – pišemo/rišemo, 2. Zanimive točke v občini – obiskujemo in 3. Knjige – beremo.

Vsak osnovnošolec izpolni svoj kartonček za zbiranje žigov. Natisnete si ga lahko sami iz povezave na spletni strani Knjižnice Medvode (https://www.knjiznica-medvode.si/druge-storitve/osnovnosolci/medvoska-knjizna-transverzala/), dobite pa ga lahko tudi v Knjižnici Medvode, v naši šolski knjižnici in v Turistično informacijskem centru Medvode. Kadarkoli po opravljeni nalogi v vseh naštetih zavodih dobite tudi žig.

Izpolnjen kartonček je potrebno oddati v Knjižnici Medvode ali v šolski knjižnici do 5. 5. 2024. Na koncu šolskega leta bodo vsi sodelujoči učenci prejeli priznanje, vsaj tri izžrebane družine pa tudi nagrado.

Lepo povabljeni k sodelovanju!

(Skupno 65 obiskov, današnjih obiskov 1)