Drage pirniške šolarke in šolarji,

v ponedeljek, 24. 6. 2024 bo za vas zadnji dan pouka v šolskem letu 2023/2024.

Poleg srečanja s sošolci in razrednikom bomo imeli ta dan tudi kulturno prireditev, ki so jo pripravili učenci skupaj s svojimi mentorji. Obeležili bomo zelo pomemben slovenski državni praznik – dan državnosti.

Jutranje varstvo, varstvo vozačev, vožnje šolskega avtobusa in podaljšano bivanje se bo izvajalo kot običajno.

Da bodo počitniški dnevi čim bolj zdravi, si lahko na povezavi Pocitniski koledar zdravja ogledate priporočila o zdravem preživljanju počitniških dni, ki so jih pripravili v Zdravstvenem domu Medvode.

Vsem želim lepe, mirne poletne dni in da se v jeseni zdravi in spočiti zopet srečamo v našem pirniškem hramu učenosti.

Pa lepo praznovanje dneva državnosti vam privoščim, z izobešeno slovensko zastavo, zapeto himno in družinskim obiskom katere izmed mnogih prireditev, ki so nam v teh dneh na voljo.

Damijana Božič – Močnik, ravnateljica

(Skupno 56 obiskov, današnjih obiskov 1)