V sredo, 10. 11. 2021 so od 17.00 – 18.30 načrtovane popoldanske govorilne ure. Če ima kdo od staršev željo spregovoriti s posameznim učiteljem o šolskem delu svojega otroka, naj mu to sporoči preko e-pošte. E-naslovi vseh učiteljev so objavljeni na šolski spletni strani. Učitelj bo starše, na podlagi poslane e-pošte s prošnjo za termin na popoldanskih govorilnih urah, kontaktiral in se dogovorili o samem terminu.

Učitelji so za govorilne ure na voljo tudi tedensko, v dopoldanskem času, po razporedu, kot je objavljen na šolski spletni strani.
Prosimo in pozivamo, da pri vstopanju v šolsko poslopje upoštevate trenutno veljavne ukrepe in priporočila v povezavi s preprečevanjem okužb (PCT, nošenje zaščine obrazne mask, umivanje/razkuževanje rok).
V primeru, da bo epidemiološka slika zelo slaba, bo izvedba govorilnih ur potekala na daljavo. O tem boste pravočasno obveščeni.

(Skupno 105 obiskov, današnjih obiskov 1)