V ponedeljek, 23. 12. 2019, so učenci naše šole pripravili prireditev ob dnevu samostojnosti in enotnosti. V svojo družbo so povabili tudi nekdanje zaposlene – upokojene delavce, ki so z velikim zanimanjem spremljali mladi pirniški rod in vse njihove nastope. Poleg učenk in učencev so na prireditvi nastopili tudi učiteljice in učitelji, ki so zapeli državno himno ter skladbo Za Slovenijo živim.

O samem državnem prazniku nam je, poleg voditeljev, spregovorila tudi v. d. ravnatelja ga. Damijana Božič – Močnik (nagovor: Dan samostojnosti in enotnosti, 23.12.2019). Predstavniki posameznih oddelkov so iz njenih rok prejeli slovensko zastavo, ki so jih odnesli v učilnice, tam pa postavili na častno mesto.

Nekaj utrinkov s prireditve:

Vsem želimo lepe, mirne božične praznike, v novem letu pa poln koš zdravja, sreče, medsebojnega razumevanja in čim lepšega učnega uspeha!

Učenke, učenci in zaposleni v OŠ Pirniče

(Skupno 851 obiskov, današnjih obiskov 1)