Dragi otroci, spoštovani starši, sodelavci in vsi obiskovalci naše šole, vaščani Pirnič in drugih okoliških krajev in vasi,

obveščam vas, da bomo imeli v mesecu novembru 2021 zbiralno akcijo odpadnega papirja. Cena odkupa odpadnega papirja trenutno znaša 170,00€/tono, če ga zberemo več kot 7 ton, sicer bo pa cena nižja.

Vabim vas, da se res vsi potrudimo!

Akcija bo potekala od ponedeljka, 15. 11. 2021 do srede, 17. 11. 2021 na parkirišču pri šolski garaži.

Prosim vas, da se ob prinašanju papirja držite ukrepov glede varne medosebne razdalje, seveda bo potrebna tudi potrpežljivost in lepo vedenje voznikov.

Lepo prosim, da papir zvežete z vrvico. Kartona ne mečite v kontejner!

Hvala za vaš trud, dobro voljo in željo narediti kaj dobrega za okolje in tudi drug za drugega. Zbrana sredstva bodo nakazana na Šolski sklad OŠ Pirniče, ki omogoča nakup nadstandardnih pripomočkov za učenje in tudi sprostitev med odmori, v OPB… IDEJ IMAMO VELIKO!